Правила відвідування і перебування в бассейні ШВСМ м. Києва

Шановні відвідувачі !!!

Просимо Вас дотримуватись правил відвідування

басейна  – ШВСМ м. Києва:

 • При собі необхідно мати сплачену квитанцію,медичну довідку від терапевта оригінал (термін дії 6 місяців з дати видачі).
 • Мати при собі: змінне взуття, рушник, мило, мочалку,шапочку.
 • Верхній одяг здавати до гардеробу.
 • За ключ від шафи – застава 50 гривень. При виході гроші будуть повернуті (при втраті, або пошкоджені ключа-застава залишається на його відновлення).
 • Перед відвідуванням басейну необхідно прийняти душ, заходити до роздягальні тільки у змінному взутті.
 • Приймати їжу в роздягальнях – ЗАБОРОНЕНО
 • Послуга сімейне плавання – ВІДСУТНЯ.
 • На персональне відвідування попередньо домовлятись з тренером.
 • Діти з 7- 14 років займаються тільки в групі з тренером.
 • Батькам на тренування – вхід ЗАБОРОНЕНО, очікування дітей дозволяється тільки в холі
 • Абонемент на вільне відвідування має термін дії – 90 днів.

Пропонуємо Вашій увазі витяг з правил відвідування басейну:

Загальні положення: 

 1. Плавальний басейн (велика ванна 50-метрів) для відвідування працює: з 6-00 до 22-00 (понеділок – неділя) згідно прейскуранту цін. Відвідувачі зобов’язані залишати плавальний басейн за 15 хвилин до його закриття.
 2. Плавальний басейн може припинити свою роботу під час проведення спортивних заходів, ремонтних робіт, санітарних днів та за технічних умов. Про це адміністрація повідомляє завчасно та надає додатковий час для відвідування басейну на протязі 30 днів.
 3. Документом для відвідування плавального басейну є оплачена квитанція, електронна картка або страховий талон. При вході документ залишається у адміністратора та повертається по закінченні візиту, окрім страхового талону, який залишається для звіту до страхової компанії.
 4. Відвідувачі плавального басейну зобов’язані мати правильно оформлені документи в т.ч. довідка від лікаря, зазначенням виду послуги, датою та часом відвідування, позначкою про сплату. Особи, які не мають при собі правильно оформлених документів, до занять не допускаються. Категорично заборонено передавати електрону карту, страховий талон іншим особам. У випадку виявлення цього порушення, картка вилучається, а оплата не повертається.
 5. Цінні речі та гроші необхідно здати адміністратору. За збереження незданих речей і грошей, адміністрація відповідальності не несе.
 6. Відвідувати плавальний басейн дозволяється у дні та час зазначені в прейскуранті цін. Тривалість одного відвідування басейну – академічна година (45 хвилин), додатковий час надається на переодягання, приймання душу (15 хвилин) до початку заняття та 15 хвилин після закінчення занять.
 7. За перевищення часу, зазначеного в правилах відвідування басейну, адміністратор зобов’язаний зняти з відвідувача друге заняття за встановленими тарифами. За відсутності коштів на електронній картці – картка відвідувача вилучається. Протягом доби відвідувач зобов’язаний зробити оплату, інакше картка стає недійсною та анулюється. Термін дії картки складає 90 днів з дня оформлення.
 8. Вартість послуг, розклад навчальних груп, заміна тренерів та режим роботи плавального басейну можуть змінюватися, про що відвідувачам надається додаткова інформація.
 9. Відвідувачі повинні пройти медичне обстеження у лікаря та отримати довідку в медичній установі щодо можливості відвідувати плавальний басейн (довідка дійсна 3 місяці з дати видачі),
 10. У випадку відсутності медичної довідки – відвідувати плавальний басейн заборонено.
 11. Дітям віком 7-14 років відвідувати басейн дозволяється тільки з тренером (згідно розкладу). Відповідальність за життя і здоров’я дітей під час занять несе тренер з плавання, розпорядженням якого діти зобов’язані підкорятися.
 12. Діти з 15 років, які вміють плавати допускаються до відвідування плавального басейну за наявності свідоцтва про народження та медичної довідки.
 13. Усі гості та супроводжуючі відвідувачів особи зобов’язані очікувати закінчення часу відвідування у відведених для очікування приміщеннях, забороняється вживати їжу та перебувати в роздягальнях. Присутність батьків або супроводжуючих осіб на зайняття допускаються тільки на відкритих уроках за попереднім запрошенням.
 14. Обслуговуючий персонал басейну може надавати більш докладну інформацію, щодо правил поведінки в плавальному басейні та вимагати їх виконання.
 15. Послуга сімейне плавання – ВІДСУТНЯ.

Відвідувач ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ:

 1. Ознайомитися і суворо дотримуватися правил відвідування плавального басейну, підкорятися всім розпорядженням інструктора, адміністратора, медичних працівників.
 2. Надати адміністратору будь-який документ який дозволяє відвідування басейну (тренажерного залу) та отримати ключ від шафи під заставу в розмірі 30,00 грн. Зазначені кошти будуть повернуті після закінчення відвідування.
 3. Мати змінне взуття для відвідування плавального басейну. Перевзутися у визначеному для цього місці та покласти взуття в пакет.
 4. Мати шапочку для плавання, жінкам – обов’язково, плавки (купальник), мило, мочалку.
 5. Перевдягнутись та прийняти душ перед плаванням у басейні та протягом 15 хвилин по закінченні занять залишити роздягальню.
 6. Плавати по доріжках басейну необхідно, дотримуючись правої сторони.
 7. Погано плаваючи відвідувачі повинні поставити до відома інструктора басейну і користуватися підтримуючими плавальними засобами.
 8. Під час занять постійно мати при собі ключ від шафи. За втрату речей адміністрація плавального басейну відповідальності не несе.
 9. За втрату чи пошкодження ключа та за інші завданні збитки плавальному басейну з відвідувача стягується плата згідно зі встановленими тарифами.
 10. Рекомендується перед заняттям в басейні зняти всі ювелірні та інші прикраси.
 11. Не роботи дій або вчинків, які можуть нашкодити його здоров’ю, або здоров’ю оточуючих.

ЗАБОРОНЕНО:

– розпочинати заняття та заходити у воду плавального басейну самостійно без чергового інструктора або персонального тренера;

– пірнати в довжину і глибину, використовувати будь-які вправи, пов’язані з затримкою дихання (за винятком спортивних навчально-тренувальних груп під керівництвом тренерів-викладачів),   бігати по бортику басейну і стрибати з бортика в воду, виконувати акробатичні стрибки, скричати і влаштовувати боротьбу, плавати поперек доріжок, сидіти і висіти на доріжках, користуватися моно ластами, лопатками, трубкою для плавання та пронирювати басейн;

– приносити в роздягальню миючі засоби у скляному посуді, а також користуватися перед відвідуванням плавального басейну мазями та косметикою;

– відвідувати басейн із шкіряними та іншими захворюваннями;

– митися під душем в плавках і в купальниках, голитися, прати речі в душових;

– під час занять користуватися жувальними гумками;

– відвідувачі не мають права тренувати інших відвідувачів у плавальному басейні, займатися індивідуальною діяльністю;

– плавати в одязі не призначеному для басейну (шорти, кепки, сонцезахисні окуляри і т.п.);

– плавати з дітьми;

СУВОРО ЗАБОРОНЕНО:

– перебувати у плавальному басейні в нетверезому стані та під впливом наркотичних речовин, а також приносити та вживати алкогольні та слабоалкогольні напої;

– палити в приміщеннях плавального басейну;

– перебувати на території басейну з будь-яким видом зброї.

Адміністрація басейну наполегливо рекомендує проходити у інструкторів первинний інструктаж для запобігання травм, обладнання басейну використовувати тільки за призначенням.

Підприємство не несе відповідальності за травми і пошкодження, які виникли в наслідок недотримання правил відвідування басейну.

Дані правила можуть бути переглянуті, змінені, доповнені за рішенням адміністрації плавального басейну та набувають чинності після їх підписання. У випадку порушень внутрішніх правил Адміністрація плавального басейну залишає за собою право в односторонньому порядку призупинити дію електронної картки, а його власнику заборонити відвідувати плавальний басейн.

Дані правила затверджено директором Басейну ШВСМ м. Києва

Просимо ретельно з ними ознайомитися та виконувати їх.